18 listopada 2016

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane czy panele podłogowe ? każdy z nas stał kiedyś przed wyborem jaką podłogę położyć w swoim mieszkaniu.podłogi drewniane Najlepszym rozwiązaniem są podłogi drewniane które wpisały się już w nasza domową tradycję już wiele wiele lat temu. Podłogi drewniane doceniamy za to że są piękne, ciepłe i oczywiście trwałe . Oczywiście znajdzie się duże grono osób które stwierdzi że podłoga drewniana jest bardzo droga. Wyłożenie powierzchni drewnem nie jest tanie, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę fakty które przemawiają za naturalnym drewnem zdajemy sobie sprawę że jeśli zdecydujemy się na podłogę drewnianą otrzymamy same korzyści.

Podłogi drewniane mają bardzo dużą wytrzymałość na zniszczenia, zarysowania czy wgniecenia. Dobrze położona podłoga nadaje pomieszczeniom piękną estetykę oraz sprawia nasze pomieszczenia bardziej przytulnymi. Wybór drewnianej podłogi to rozwiązanie antyalergiczne oraz antystatyczne. Dużym atutem podłóg drewnianych jest to że taką podłogę można w miarę prosty sposób naprawić po kilkunastu latach użytkowania dzięki procesowi cyklinowania. Innym z kolei plusem jest to że drewno znakomicie pochłania dźwięki i nadaje lepsze efekty akustyczne pomieszczeniu.

podłogi drewniane
Podłogi drewniane cieszą się co raz większą popularnością i zdominowały one nowoczesne wnętrza domów jak i domów klasycznych . Nie powinno nas to dziwić – podłogi z drewna zachwycają kolorami, usłojeniem i trwałością. Oferowane przez nas podłogi z drewna litego są najwyższej jakości.

Ponadto zapraszamy wszystkich do naszej Galerii z wykonanych podług i tarasów.