Inwestycje

Profesjonalista w branży

Firma „PINAT” uznana za profesjonalistę w swojej branży zyskała zaufanie wśród krajowych deweloperów. Od lat realizujemy projekty z firmami budowlanymi znanymi na rynku budowlanym polskim jak i europejskim.

Na inwestycjach realizujemy gównie tarasy w budynkach użytku publicznego oraz w budynkach mieszkalnych. Nasze realizacje można zobaczyć na wielu osiedlach mieszkaniowych i budynkach użyteczność publicznej. Od lat współpracujemy z takimi firmami jak SKANSKA, Dom Construction, ATAL, Zdrojowa Invest, Mirbud, oraz innymi równie znanymi firmami.

To dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i solidności zyskaliśmy zaufanie naszych kontrahentów.
Jednak inwestycje to nie tylko tarasy. Zdobyte przez lata doświadczenie umożliwia nam rozwój oraz podejmowanie nowy propozycji współpracy. Na inwestycjach wykonujemy między innymi: elewacje, przegrody, podwieszane sufity oraz inne elementy architektury wykonane z drewna, aluminium lub płyty włókno-cement.

Naszą wizytówka to Hotel Radisson w Szklarskie Porębie gdzie mieliśmy okazje wykonać tarasy z Modrzewia Syberyjskiego, sufit podwieszany przy wejściu do hotelu oraz przegrody drewniane.
Naszym wykonaniem możemy się pochwalić również w Gdańsku gdzie współpracowaliśmy w kilku etapach wykończenia Budynku WAVE dla SKANSKA. Taras przed budynkiem w kształcie „fali” zostały wykonany również przez naszą firmę.
Podchodzimy do każdej inwestycji indywidualnie a przede wszystkim profesjonalnie !
W naszej galerii możecie Państwo zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji.