Tarasy drewniane

Tarasy drewniane w otoczeniu domu

Taras drewniany przy domu pozwala na kontakt z przyrodą i wypoczynek. Doskonale komponują się z elementami wykończenia domu i roślinami w ogrodzie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że od wiosny do jesieni taras staje się centrum naszego życia domowego, miejscem spędzania wolnego czasu, relaksu oraz regeneracji sił w bliskim otoczeniu przyrody to od razu zdecydujemy się na budowę takiego tarasu drewnianego lub z desek kompozytowych.

Naturalne drewno

Drewno naturalne zastosowane przy budowie tarasu drewnianego jest nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe i praktyczne. Wbrew wszelkim przekonaniom pielęgnacja takiego drewna wcale nie jest uciążliwa ani droga, a odpowiednio zaimpregnowany taras będzie nas cieszył wiele lat. Podobnie jest również z tarasami wykonanymi z desek kompozytowych.

Nie ma on oczywiście takich naturalnych właściwości jak drewno (w dotyku oraz wyglądzie tarasy drewniane wyglądają lepiej), ale jest on tańszy w wykonaniu oraz utrzymaniu. Są one trwałe, nie wymagają odnawiania i malowania, a wyglądem do złudzenia przypominają deski drewniane. W przeciwieństwie do nich są jednak pozbawione sęków, mają jednolity kolor i wygodniej się je układa. Warto jednak wiedzieć, że deski kompozytowe mają również pewne wady np. mogą się zarysować, np. od naszych mebli tarasowych .

Realizacje - tarasy drewniane

Oferujemy

W ofercie naszej firmy mogą Państwo zakupić deski:
Zapraszamy również do kontaktu z naszą Firmą. Jeżeli Posiadają Państwo dodatkowe pytania lub też potrzebują fachowej porady zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zadbaj o swój taras

Products not found