Tarasy drewniane

Taras przy domu pozwala na kontakt z przyrodą i wypoczynek.tarasy drewniane

Doskonale komponują się z elementami wykończenia domu
i roślinami w ogrodzie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że od wiosny do jesieni staje się centrum naszego życia domowego, miejscem spędzania wolnego czasu, relaksu i regeneracji sił w bliskim otoczeniu przyrody to od razu zdecydujemy się na budowę takiego tarasu drewnianego lub z desek kompozytowych.

Drewno naturalne zastosowane przy budowie tarasu drewnianego jest nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe
i praktyczne. Wbrew wszelkim przekonaniom pielęgnacja takiego drewna wcale nie jest uciążliwa ani droga,
a odpowiednio zaimpregnowany taras będzie nas cieszył wiele lat. Podobnie jest również z tarasami wykonanymi z desek kompozytowych.
Nie ma on oczywiście takich naturalnych właściwości jak drewno (w dotyku oraz wyglądzie tarasy drewniane wyglądają lepiej), ale jest on tańszy w wykonaniu oraz utrzymaniu. Są one trwałe, nie wymagają odnawiania i malowania, a wyglądem do złudzenia przypominają deski drewniane. W przeciwieństwie do nich są jednak pozbawione sęków, mają jednolity kolor i wygodniej się je układa. Warto jednak wiedzieć, że deski kompozytowe mają również pewne wady np. mogą się zarysować, np od naszych mebli tarasowych .

W ofercie naszej firmy mogą Państwo zakupić deski:

  • Deska Massaranduba
  • Deski Merbau
  • Deska Bangkirai
  • Modrzew syberyjski
  • oraz wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej licznej galerii wykonanych tarasów drewniany. Galeria dostępna w zakładce Galeria.

Zapraszamy również do kontakty z naszą Firmą. Jeżeli Posiadają Państwo dodatkowe pytania lub też potrzebują fachowej porady zapraszamy do kontaktu telefonicznego.