Podłogi drewniane

Jaką podłogę wybrać?

Każdy z nas stał kiedyś przed wyborem jaką podłogę położyć w swoim mieszkaniu…

Najlepszym rozwiązaniem są podłogi drewniane, które wpisały się już w nasza domową tradycję już wielu lat. Podłogi drewniane doceniamy za to że są piękne, ciepłe i trwałe . Oczywiście znajdzie się duże grono osób, które stwierdzi, że podłoga drewniana jest bardzo droga. Wyłożenie powierzchni drewnem nie jest tanie, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę fakty, które przemawiają za naturalnym drewnem zdajemy sobie sprawę, że jeśli zdecydujemy się na podłogę drewnianą otrzymamy same korzyści.

Jakość i estetyka podłogi drewnianej

Podłogi drewniane mają bardzo dużą wytrzymałość na zniszczenia, zarysowania czy wgniecenia. Dobrze położona podłoga nadaje pomieszczeniom piękną estetykę oraz sprawia nasze pomieszczenia bardziej przytulnymi. Wybór drewnianej podłogi to rozwiązanie antyalergiczne oraz antystatyczne. Dużym atutem podłóg drewnianych jest to, że taką podłogę można w miarę prosty sposób naprawić po kilkunastu latach użytkowania dzięki procesowi cyklinowania. Innym z kolei plusem jest to, że drewno znakomicie pochłania dźwięki i nadaje lepsze efekty akustyczne pomieszczeniu.

Podłogi drewniane cieszą się coraz większą popularnością i zdominowały one nowoczesne wnętrza domów jak i domów klasycznych . Nie powinno nas to dziwić – podłogi z drewna zachwycają kolorami, usłojeniem oraz trwałością. Oferowane przez nas podłogi z drewna litego są najwyższej jakości.